World of warcraft

Svět World of Warcraft je velice rozlehlý. Tvoří jej 5 kontinentů: "Kalimdor", ovládaný převážně Hordou, "Eastern Kingdoms", který je napůl obsazený lidmi, gnomy a trpaslíky, "Lordaeron", který je po zradě Arthase kralovstvím Nemrtvých a krvavými elfy, "Outland", přístupný přes Temný Portál (nebo mágův teleport) a jen hráčům, kteří mají nainstalovaný datadisk The Burning Crusade (ve své podstatě se nejedná o kontinent jako takový, ale pouze o zbytky rozpadlého světa Draenor). Poslední kontinent se jmenuje "Northrend" a jde o ledem pokrytý kontinent daleko na severu Azerothu.

Eastern Kingdoms, rozsáhlý kontinent byl původně obydlen jak lidmi s trpaslíky, tak i orky, trolly a vysokými elfy. V průběhu tzv. třetí války velká čast orků a trollů odplula přes oceán do Kalimdoru, zatímco invaze nemrtvých zničila lidské království Lordaeron, na jehož území se později usadili, a také postavili město krvavých elfů, Silvermoon City. Jižní království Stormwind a trpasličí Ironforge však nebyli zasaženy třetí válkou a nyní pokračují po boku nočních elfů a Draeneiů ve válce s Hordou.

převzato z wikipedia.org


Drak Tharon Keep

Drak'Tharon Mějte kdysi sloužil Drakkari trollů jako impozantní základny na okraji jejich království, Zul'Drak, ale poslední Pohroma invaze vydal pevnost do rukou Krále Lichů. Zachovat je padlí obránci jsou nyní Lich King je nemrtví nohsledi, a nyní pokračují do srdce území Drakkari.

I ty impozantní bojovníci ledu troll se nepodařilo dobýt si podmanil pevnost. Neutralizační Drak'Tharon jako hrozba pro budoucnost Zul'Drak se bude úkol, který vyžaduje obrovskou odvahu, a pokud to je děláno brzy, celá říše, spolu se silou svých divokých bohů, může spadat do Pohromy.


Draenei

Pouze Velen zdržel, protože viděl vizi. V tom byla jeho lidé transformována do hrůzných démonů, a vstoupil do řad Plamenné Legie Sargeras: Vlastní armádu nevýslovné zlo, které by růst obrovský a zdecimovat život na mnoha světech.

S pomocí Naaru a laskaví energetické bytosti, které se rozhodly bojovat proti padlých Titanu nihilistický křížovou výpravu, Velen shromáždil ostatní stejně smýšlející eredar a těsně unikl Argus. Navěky, tito odpadlíci říkají Draenei, nebo "ty exilu." Kil'jaeden, který miloval Velen jako bratr, byl rozzuřen let Draenei je z Argus a jejich nevděčném odmítnutí nabídky Sargerase. " V odvetu, Kil'jaeden vedl legie armády na neúnavné snaze o Draenei v celém vesmíru. Nakonec, Velen a jeho sužovaný lid se vyhnul své lovce a našel útočiště na vzdáleném světě, že by jméno Draenor, nebo "úkryt vyhnanství". "Poté, co byla pokynů naaru ve způsobech Světla, draenei vyvinula mimořádné společnost na jejich nový domov a přišel znát shamanistic skřetů klany domácí Draenor.Yet Draenei mírový existence neměla dlouhého trvání.

Na objevovat odpadlíky 'domov, Kil'jaeden poškozený vznešený orky do jednoho a krvežíznivou platnost zneškodnění: Horde. Zaslepený vztekem, orkové zkázu na Draenei, porážky více než osmdesát procent závodu a nutit Velen a ostatní přeživší do úkrytu. Mnoho Draenei také zmutoval do menší formy známé jako Krokul, nebo "Broken", poté, co byl vystaven energii Fel ovládané orků warlocků. Doporučuji hrát zdarma hry Desetiletí poté, co Hordy genocidní kampaň, šaman Ner'zhul otevřel magické portály po celém Draenoru, magické a výsledný stres roztrhl umírajícího světa apart.In bezprostředně po neštěstí, co zbylo z Draenoru - známé od nynějška jako Outland - změnila v bojiště mezi Plamenné Legie a další frakce soupeří o kontrolu nad zničené krajiny.

Uniknout montážní chaos, Velen a řada jeho následovníků zabavil Exodar, satelitní strukturu ohromující Naaru dimenzionální pevnosti Tempest Keep jmenoval. Pomocí tohoto plavidla k hledání nových spojenců, draenei opustil Outland a později nouzově přistál na svět Azeroth.Inspired o hrdinské příběhy Aliance a jeho vítězství proti Legii, draenei hledal a slíbil jejich loajalitu k tomuto odvážnému frakce .

Nedlouho poté, Velen a jeho ušlechtilé uprchlíků hrál klíčovou roli v naléhání Alianci napadnout Outland a narušit legie hanebné činnosti. Vyzbrojen jejich neotřesitelnou vírou ve světle, draenei pustil do jejich angažovaný bývalého domova jako loajální členy aliance a porazil svou dávnou démonickou rivals.The návrat do Outlandu nabízí mnoho draenei možnost znovu navázat spojení se svými bratry, kteří byli zanechal. Zatímco některé rasy Velena z rozhodl obnovit jejich společnost v roztříštěné zemi, většina Draenei zůstal na Azerothu, slibovat obhájit svůj závazek vůči Alianci.

Nedávno byl Velen udělil strašnou představu o válku mezi silami světla a tmy, které se bude konat v Azerothu. Tak, Draenei a jejich šalvěj vůdce se nyní připravuje statečně postavit proti stínu, že věří, že se rychle blíží.


World of Warcraft downlod

Legální stažení hry World of warcraft

Neni třeba nikde na různých pochybných forech stahovat hru world of warcraft když jde naprosto legálně a rychle stáhnout z oficiálního serveru.

Oficiální stažení hry World of Warcraft


Hrajte zdarma hry online

Oblíbeny Hry pro dívky zcela zdarma

Hrajeme Hry online zdarma bez omezení